Marihuana

Podzielę się z wami moimi rozmyślaniami na temat marihuany – ale tym razem bez jaj!

O dupę rozbić taki interes .
Najpierw niewinny dymek, dużo śmiechu a jak brakuje zioła to wtedy do żabki po browary lub wino albo wódkę, tak w kółko tygodniami i miesiącami nakręcacie swój mózg .On wtedy potrzebuje ciągłej dawki euforii, palenie staje się głównym celem życia ale wiadomo zioło jest drogie, nielegalne no to żeby zaspokoić te pragnienie idziecie po alkohol .
( bogatsi ludzie idą po prochy typu heroina, amfetamina i inne badziewie)
Mózg zaspokojony procentami lecz tylko na jeden dzień, bo nazajutrz odzywa się w człowieku ponownie cichy głos zniewolonego, niezaspokojonego mózgu: „ fajnie by było wypić sobie jedno, dwa piwka” – jesteście cichymi alkoholikami!

To marihuana uwolniła w was tą demoniczna siłę alkoholu , marihuany NIGDY nie powinno się palić byle gdzie i przy byle jakiej okazji. I najważniejsze ! Tylko ludzie o silnej woli i żelaznych nerwach mogą ją palić.
Marihuana nigdy nie była przeznaczona do pospolitego jarania, ona była darem Ziemi,Bogów dla ludzi odpowiedzialnych, dla ludzi obdarzonych silną wolą i dla ludzi mądrych którzy poprzez siłę marihuany mogli zaczerpnąć wiedzy Ziemi lub Bogów i tą wiedzę przekazać dalej !

Wy niszczycie ten wielki dar siły zioła bo waszym jedynym celem jest tania rozrywka, kupa śmiechu i chlanie alkoholu na umór!
Celem palenia marihuany ma być cicha, samotna kontemplacja nad celem życia, nad tajemnicami natury .Używać marihuany można tylko kilka razy rocznie lub wtedy gdy czujesz w sobie wielką potrzebę odkrycia samego siebie .Wy wszystko robicie na odwrót .
W was siła zioła wyzwoliła siłę alkoholu a to jest demoniczna siła niszcząca ludzi i całe narody .

Powiece że marihuana jest zdrowa, leczy wiele schorzeń ! nie pierdolcie farmazonów !
To są bajdy największego handlarza narkotyków CIA i innych wywiadów i tajnych agencji zajmujących się gigantycznym handlem prochami na całej kuli ziemskiej.
Pamiętacie może sprawę z przywozem do Polski na Mazury więźniów z Afganistanu ?
To była piękna podkładka pod zwykły przywóz do Polski setek kilogramów jak nie ton opium z Afganistanu by truć i uzależniać miliony Polaków – Ten proceder nadal trwa!

Dajecie się także nakręcać na tanią propagandę o sile zdrowotnej marihuany a wystarczy zdrowiej jeść, popracować trochę fizycznie i będziesz zdrów jak koń, i najważniejsze, nie będzie nad Tobą wisieć zmora w postaci uzależnienia od palenia marihuany i picia alkoholu. Bo gdy naród uzależniony to naród jest już prawie podbity –zniewolony, głupi, podatny na każdą propagandę. Dobrym przykładem tego jest niestety Polska i jej młodzi ludzie 😦

P.S. Sam z własnego doświadczenia znam potęgę alkoholu nad moim mózgiem , walczę z tym jebanie dobrym piwem He he he
Poza tym postarajcie się chociaż wytrzymać bez picia te pięć dni w tygodniu, otwórzcie sobie butelkę dwie lub trzy tylko w piątek i sobotę, resztę tygodnia wytrzymacie o herbacie i kawie ( kawa też ma „kopa” ) 🙂
Cześć, i życzę siły woli bo Naród trzeźwy Narodem mądrym.

Acha ! bym zapomniał.
Skoro mowa o piwie to spróbujcie znaleźć w sklepach piwo o nazwie KULT jest to świetne piwo pszeniczne importowane z Białorusi .Trzeba wspierać ekonomicznie naszych Białoruskich braci!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s