Emeryci do piachu !

Emeryci Polscy co wyście zrobili ? Ogromna większość z was  niszczy własnymi rękoma Polskę i pluje na swoje życie !
Na przykładzie ogródków rodzinnych tzw. działek najlepiej widać kompletny idiotyzm starszej części społeczeństwa .Bo ja jeszcze zrozumię głupotę i naiwność młodszych ludzi (tak do 25 roku życia) też byłem naiwnym głupcem politycznym mając te 20-scia parę lat ale starsi ludzie podobno nabierają mądrości z wiekiem . Faszerują was lekarze „śmierci” różnymi truciznami? to może dlatego ?
Albo za dużo TV oglądacie ? Lub za dużo słuchacie pierdolenia z ambony? – Wszystko po trochu …ale największy wpływ ma na was, wasza tępa żydowska chciwość!

Apeluje do was Nawiedzone barany ruszcie głowami .

Były sobie ogródki działkowe( jeszcze są), mieliście emeryci swój kawałek ziemi gdzie każdy z was szedł z miłą chęcią odpocząć i uprawiać swoje warzywa, owoce, byliście przez to zdrowsi i radośniejsi .Kto wam dał te ogródki co? Komuna dała, PRL dał ludziom działki za symboliczną opłatą 200 zł rocznie ! Miliony Polaków mają jeszcze działki i to dzięki tej znienawidzonej przez was komunie możecie iść sobie w ziemi grzebać.

Ale niedługo będą was grzebać w ziemi bo za rok lub dwa nastąpi powolny demontaż i likwidacja ogródków działkowych i co zrobicie na wiosnę, lato, jesień bez możliwości spędzenia całego dnia na powietrzu wśród drzew, krzewów odpoczywając na łonie natury ? Będziecie najzwyklej padać-umierać jak muchy w swoich czterech ścianach w blokach, w blokach które też ta wasza zła komuna zbudowała i dała wam w nich mieszkania!

Umiejętnie media TV podsyciły propagandę przeciwko Dyrekcji Ogródków Działkowych , pokazywali wam obrazy, że dyrektor jeździ nowym samochodem, że niby jego żona i dzieci mają ciepłe posady w zarządzie itd. Itp. Ale najbardziej udało się mediom wmówić wam durnie jedne, że roczna opłata za dzierżawę działeczki 200 zł to jest jakiś wielki majątek i wy chciwe debile zaczęliście drżeć japy, że jak można, jak można tyle płacić rocznie a Dyrektor jeździ nowym samochodem ? 200 zł rocznie to dużo ? to jest kurwa NIC ! a nowy samochód Dyrektora ? do jasnej cholery to może Dyrektor do pracy na spotkania itd. ma rowerem jeździć ?

Mieliście centralny zarząd działek, mieliście siłę w zjednoczeniu milionów ogródków i milionów ludzi pod jednym parasolem, była siła w jedności( czy wy rozumiecie czym jest siła w jedności ?) i nikt was by nie tknął, nikt by nie ruszył ogródków, a tak te skurwysyny politycy wykorzystali waszą chciwość i głupotę i rozwalili zarząd główny Działek, i teraz ogródki przejdą pod kontrolę miast a miasta (czyli mafia/szlachta) was z działek wypierdolą podnosząc z roku na rok opłaty. Za użytkowanie ziemi nałożą rożnego rodzaju nowe opłaty, wejdą nowe przepisy i nakazy i sami nawet będziecie zmuszeni oddawać swoje ukochane ogródki żydowskim oszustom i deweloperom którzy tą ziemią będą handlować.
I znikną płuca miast z milionami drzew i setkami tysięcy ptaków a na ich miejscu wyleją beton lub asfalt. Co wtedy będzie z wami emeryci ? Do piachu z wami durnie!

PS.. Jesteście ostatnim pokoleniem w Polsce które żyje w miarę godnie, macie skromne mieszkania, macie garaże, działki, samochody i macie pewną emeryturę, ten pieniądz jakoś starczy jeszcze na przeżycie – i kto wam to wszystko zapewnił? Może amerykanie lub niemcy albo jakiś Paaan bóg ? Nie ! to ta komuna , PRL zapewniła wam godne, skromne bezpieczne życie. W PRL-u praca była dla każdego  i  z  tej pracy udało wam się otrzymać teraz emerytury . A wy jak się odwdzięczacie PRL ? Plujecie jadem, piana wam z ust kipi i najgorsze kalumnie rzucacie pod adresem PRL, tym samym plujecie na swoje życie,  na samych siebie wy dziady i głupie baby !

Popatrzcie teraz na życie swoich synów i córek żyjących w tym obecnym systemie ? zero szans na godną emeryturę, zero szans na pracę, młodzi milionami muszą uciekać i błąkać się za granicami ojczyzny , a o mieszkaniu to mogą sobie pomarzyć chyba, że wezmą u żydowskiego lichwiarza ( Bank) pożyczkę na całe życie ! Tak żeście urządzili życie swoim dzieciom wy palanty do kwadratu ! Daliście im piekło !

Czasem niektórzy z was jak by dostrzegają problemy i zmieniają poglądy ale to tylko mrzonka bo co Wy robicie wtedy ? lecicie do kościołów, padacie na kolana i całymi dniami odprawiacie modły przed krzyżami, pomnikami wojtyły itp. ..Idziecie z deszczu pod rynnę bo ten kościół was najwięcej  w konia robi – do piachu z wami i z klechami!

 

Ostrzegam ! Ziemia Polska jest zła na nas, ona dłużej tego nie wytrzyma i ….Nie będzie wtedy Przebaczenia!

3 comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s