Palestyna walczy

My sobie gramy w piłkę a tymczasem Tzw. „naród wybrany” urządził ponownie krwawą łaźnię Narodowi Palestyńskiemu .
Porwanie trzech syjonistycznych kolonistów było izraelską operacją fałszywej flagi by zwalić winę na Palestyńczyków …tego typu akcje izraelskiego wojska stają się już nagminne i samo powtarzalne. Akcje izraelskich fałszywych flag takie jak: ostrzał z rakiet, porwania, podkładanie bomb itp. Izrael sam siebie ostrzeliwuje, czasem zabije paru swoich, jakaś bombka tu i tam. Niekiedy uda się Izraelowi przekupić biednych, zdesperowanych arabów do podłożenia bomby po czym wystawi ich na wiatr i patrzcie ! mamy 100 % dowód na terroryzm Palestyński.

Otumaniona, bezmyślna publika zachodnia w tym Polska uwierzy w każde brednie idące z TV i domaga się krwi Palestyńskiej, bo jak można zabijać, uprowadzać święty naród wybrany na izraelskiej świętej ziemi ?
Aby dać upust żądzy krwi okupant izraelski przeprowadza obecnie bombardowania obozu koncentracyjnego w strefie Gazy mordując Palestyńskie dzieci, kobiety, starców .Identyczne akcje jak te które przeprowadzała w Polsce Rasa Panów Niemieckich od 1939-1945 roku.

Izrael Palestyny NIGDY nie zniszczy chociaż mógł by to zrobić w każdej chwili. Izrael mógł by dać pokój Palestynie już dziś, tego też NIGDY nie zrobi. Palestyńczycy chcą żyć w pokoju, Izrael nie i dlatego Palestyna jest non-stop bombardowana co wzbudza zrozumiały zbrojny opór Palestyńskich mężczyzn i chłopców…. Palestyńczycy są u siebie, to ich ziemia i swej ziemi bronią.
Biedna, krwawa Palestyna jest Izraelowi potrzebna, jest powodem jego dalszego istnienia. Wmawia nam się kłamstwa że, cierpiący, biedny, pokojowy Izrael jest ciągle ostrzeliwany rakietami przez terrorystów Palestyńskich i potrzebuje pomocy ponieważ Izraelowi grozi nowy holocaust, no i Niemcy, USA, Polska ładują miliardy dolców rocznie w utrzymanie tego okupacyjnego reżimu
Gdyby nie było tzw. zagrożenia Palestyńskiego nie udało by się wmówić publice że Izraelowi cokolwiek grozi tym samym nie udało by się wyłudzić setek miliardów $ rocznie na utrzymanie Izraela, skutkiem czego była by zagłada Izraela – finansowa samozagłada.
Izrael żyje wyłącznie i tylko z wojen. Wojna daje życie Izraelowi. Pasożyt bez żywiciela zginie a żywicielem jest głupi zachód.

Palestyna przechodzi piekło od 1948 roku , bohaterska Syria walczy jak Lew z syjonizmem od ponad 3 lat i teraz syjonizm upatrzył sobie nową ofiarę Ukrainę – Rosję. O postawie większości Polaków wobec tych tragedii nie będę wspominać bo ze wstydu idzie pod ziemię się zapaść.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s