Słowiańska Polska upadła wraz z upadkiem PRL-u

Chciałbym zwrócić uwagę rodzimowiercom, że waszym naturalnym sprzymierzeńcem politycznym obecnie jest komunizm. Musicie po pierwsze, odrzucić swoją dotychczas pojętą wiedzę na temat komunizmu, bo jest ona błędna.
Definicją komunizmu jest gromadność, a gromadność to wspólne dobro i równość. Jeżeli chcemy budować Nową Polskę to tylko i wyłącznie na bazie komunizmu.
Macie najlepszy przykład komunizmu w Biskupinie …Oni żyli według zasad równości społecznej. Po czym dochodzę do takiej konkluzji ? po jednym i to wystarczy, a mianowicie: wszystkie domostwa w grodzie biskupińskim były tej samej wielkości (w ogóle skąd się wzięła nazwa grodu Biskupin? Ciekawy jestem jaka był prawdziwa nazwa osady ?)

Okres Polski Ludowej był renesansem Słowiańszczyzny, to właśnie komunizm odrodził, tchnął życie, kulturę, tradycję Słowiańską w tym kraju.
Przez 1000 lat istnienia Polski nie było tak wspaniałego okresu jak lata PRL-u.
No ale niestety MY nie chcieliśmy wzmacniać sprawiedliwego ustroju Polski Ludowe,j bo woleliśmy amerykańską gumę do żucia – i zadeptał nas Watykan z US-rańcami i Niemcami.
Polski już nie ma.

Obecnie czerpać wskazówki jak odbudować Słowiańską gromadę trzeba brać od Białorusi, od przywódcy Białorusi Łukaszenki. Tam powstał zalążek nowoczesnego państwa Słowiańskiego, państwa sprawiedliwego, bezpiecznego, stabilnego zapewniającego ludziom godne życie!
Ten znienawidzony przez nieomalże cały tzw. „nowoczesny” świat Łukaszenka, jest naturalnym sprzymierzeńcem ludzi dobrej woli.
Rosja uczy się na przykładzie właśnie Białorusi jak budować kraj w duchu Słowiańskim i to u Łukaszenki W.Putin pobiera lekcje.
W Rosji kiedyś był Wielki człowiek, który stawił czoło najpierw wewnętrznej opozycji, później kapitalistom podczas wojny domowej, w końcu przestraszony zachód dozbroił i napuścił faszystów Niemieckich pod wodzą syjonisty Hitlera na Rosję, i ten człowiek wraz z bohaterskim Narodem Ruskim pokonał ich wszystkich – tym człowiekiem był Józef Stalin.

stalin-334066

Józef Stalin

B330C5E7-F706-40C4-AF38-BFFEBC2E80E0_cx0_cy9_cw0_mw1024_s_n_r1

Obecnie patriota W.Putin odbudowuje Rosję i stawia czoło zarazie kapitalistycznej, sami widzimy jak bezwzględnie zachód traktuje Słowian na przykładzie Ukrainy a niedawno Jugosławii.

Baja_mali_knindza_prepelice_prepelice

Nasz Serbski brat Mitar Maksimowicz z drużyną żołnierzy podczas walk przeciwko NATO – tak wyglądają prawdziwi Słowianie, mężczyźni, żołnierze a nie klęczące co niedzielę przed krzyżami Polskie cioty.

To tak po krótce, w wielkim uproszczeniu chciałem naświetlić sprawę i na pewno wielu z was teraz po przeczytaniu tych paru słów dostało ataku szoku, lub się żegnają klęcząc z powodu mojego pozytywnego opisu postaci Józefa Stalina.

Macie do tego prawo.

Jak odbudować Polskę w duchu Słowiańskim ?
Nie tańcami, inscenizacjami, muzyką i symbolami (chociaż to tez jest ważny aspekt) ale uczyć się od mądrzejszych Narodów – Białorusi i Rosji jak bronić swojej ziemi w realiach 21 wieku.
Nie powrócimy do pięknego, pokojowego życia Słowian na łonie natury, w lasach, nad jeziorami, ta melancholijna wizja życia Słowian jest piękna ale mamy 21 wiek i musimy pokazać kapitalistom prawdziwe oblicze Słowianina – Najlepszego żołnierza Świata, najlepszego partyzanta, wojownika bezkompromisowego ! i żeby nim być bierzmy przykład od mądrych Białoruskich ludzi. Oni potrafili zbudować piękny kraj i przede wszystkim zbudowali silną patriotyczną Armię z ultranowoczesnym sprzętem i nikt nie tknie Białorusi lub Rosji, bo tym razem gdy zachód jednak pójdzie na atak, Rosja nie zatrzyma się na Berlinie, ale żywioł Słowiański dotrze nad sam Atlantyk !

red-army-crvena-armija-berlin-1945-dan-pobede
falcon-1525328
Czasem  trzeba też przyjąć z pokora i na klatę stwierdzenie, że się jest głupim, to nic złego że się przyznamy do naszej Narodowej głupoty, która tak jaskrawo daje obecnie znaki. Iloraz inteligencji Polaka musiał przez te ostatnie 25 lat nieźle spaść i skoro sami nie umiemy powstać z kolan, to chociaż popatrzmy obiektywnym, chłodnym okiem na ludzi mądrych – tylko nie mylić mądrości z nowoczesnością typu technokratycznego, Nieniemieckiego ultraliberalnego/zboczonego systemu lub podobnych zachodnio/izraelskich badziew!

Na koniec Dla poprawy humoru.

Zacytuję słowa Aleksandra Łukaszenki i radzę trzymać się teraz krzeseł, bo w dobie ultra poprawności politycznej te słowa są niespotykaną rzadkością i niektórym gul skoczy.
A więc:
W 2012 roku minister spraw zagranicznych Niemiec Guido Westerwelle, oskarżył Aleksandra Łukaszenkę, że jest złym, strasznym dyktatorem.
A.Łukaszenka odpowiedział:
– Lepiej być dyktatorem aniżeli gejem.

( Westerwelle jest gejem i to zamężnym )

Reklamy

4 comments

 1. ..”.żegnają klęcząc z powodu mojego pozytywnego opisu postaci J.Stalina.”

  Nie,nie,nie!!To dopiero pierwszy text który czytam na „wiecznejziemi”.Jestem pełen podziwu.
  tak trzymać ! Historię ,nawet najnowszą nalezy odklamać!

  Pozdrawiam

  Polubione przez 1 osoba

 2. J. Stalin był dla mnie marionetką, Rosja w okresie jego panowania była grabiona przez oligarchów i dopiero W.Putin ogarnął ten stan rzeczy.
  Komuna za czasów Stalina też nie była jeszcze tą, która powinna nastać. Ta komuna była grabieżcza, nie równa. Był w Rosji wtedy pewien ruch oporu przeciwstawny do zachodu jednak miał podobne cele. teraz zaczyna się prawdziwa wojna Słowian o wolność!

  Polubienie

  1. Rzymu odrazu nie zbudowano i podobnie komunizmu odrazu Stalin nie mógł dopracować na sprawiedliwych zasadach ale mimo wszystko wiele osiągnął. Stalin znajdował się w żydowskim gnieździe os i wielki cud że wśród tych żmij się utrzymał. Stalinowi kłody rzucano cały czas pod nogi ale zrobił bardzo wiele dla idei komunistycznej, przede wszystkim zniszczył Hitlera ( marionetkę zachodu ) wzmocnił ZSRR, uratował Słowian od kompletnej zagłady i Rosjanie uratowali Polaków przed Niemiecką anihilacją.

   Polubienie

 3. Its like you read my mind! You seem to know so much about this, like you wrote the book in it or
  something. I think that you could do with a few pics to drive the
  message home a bit, but instead of that, this is excellent blog.

  An excellent read. I will definitely be back.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s