Gazociąg Nord Stream

Muszę odgrzać ten stary kotlet Nord Stream i puścić nowe swiatło na to zagadnienie bo z punktu widzenia Polski jest ono bardzo ważne.

Sługusy Niemców, Polskie volksdeutsche czyli V kolumna na rozkaz Niemieckich Panów zablokowały budowę gazociągu z Rosji przez Polskę do Niemiec .
Rosja nie miała wyboru i puściła w końcu rury przez Bałtyk a oferowali nam budowę przez Polskę co by było bardzo korzystne finansowo dla Polski lecz nie tylko mielibyśmy korzyści finansowe ale najważniejsze, mielibyśmy zagwarantowane korzyści terytorialne!
To Niemcy napuścili Polaków na odmowę budowy gazociągu przez Polskę, wykorzystali do tego skrajną rusofobie i swoich agentów Germanofilów ( Pis, PO i cała reszta sprzedajnej chołoty ze wszystkich partii)

Dlaczego Niemcy bali się puszczać gazociąg przez Polskę? To ultra ciekawe zagadnienie które postaram się wyjaśnić.
Niemcy najzwyczajniej boją się Polaków ale najistotniejszą sprawą jest to że gdyby gazociąg szedł przez Polskę mielibyśmy zabezpieczenie przed Niemiecką próbą oderwania od Polski ziem zachodnich, Śląska, Mazur i Pomorza ! Mielibyśmy kartę przetargową ! Rosja chciała nas Polaków uratować oferując budowę gazociągu przez nasze terytorium i tym gospodarczym sposobem mielibyśmy zabezpieczenie przed Niemieckim rewanżyzmem terytorialnym. I teraz jesteśmy bez niczego, bez nikogo kto by Polskę chronił w obecnych granicach, w pięknych naturalnych granicach z dostępem do Bałtyku.
I jak widzicie Niemcy poprzez swoich agentów uruchomili rożnego rodzaju organizacje separatystyczne w Polsce Np. Raś lub Kaszubskie oszołomy, sprzedajne volksdeutsche-V kolumna. TO JEST POCZATEK KONCA ! Od teraz jesteśmy całkowicie pod władaniem Niemiec, na ich łasce i „wspaniałomyślności”
Gwozdziem do trumny Polski była Nasza odmowa budowy przez Polskę gazociągu.

Rosja podała nam pomocną dłoń proponując budowę tego strategicznego gazociągu przez Polskę, to był akt dobrej woli ze strony Rosyjskiej ( pomijam aspekty ekonomiczne bo one są drugoplanowe) Jaka odpowiedz Polaków na tą ofertę ? NIEEEE !
Widzicie dopóki Armia Czerwona stacjonowała w Polsce dopóty mogliśmy spać spokojnie i się nie martwić o nasze ziemie ..Kiedy Rosja się ewakuowała z europy wschodniej Polska została sama i ostatnim sposobem Rosji na uratowanie Polski w obecnych granicach był gazociąg .
Buce Polskie dały się napuścić na antyrosyjską propagandę i nieomalże cały Polski lud był przeciwko budowie rury przez Polskę.

Zapamiętajcie jedno: Gdyby gazociąg szedł przez Polskę Niemcy NIGDY nawet by nie pisnęli słowa o „swoich” ziemiach, nie było by tematu bo by się bali że zakręcimy Szwabom kurek i zamarzną .. a tak Polskę czeka rozbiór, będzie to proces powolny ale nie unikniony i niedługo zostaniemy bez Bałtyku,Sląska, Mazur, Szczecina, na otarcie łez Merkel da Polsce Lwów z setkami tysięcy wściekłych banderowców którzy rozleją się na Polskę i urządzą Majdany w każdym Polskim mieście.
Na razie!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s