Wielka Słowiańska Ojczyzna rodzi się na naszych oczach!

Sądzę, że wszystkie wojny, kryzysy ekonomiczne itd. są dziełem Watykanu aby ludzi zniewolić kajdanami Religi judaistycznej ( chrześcijaństwo/islam)
Gdy mówią wam że w wojnie w Iraku chodzi o ropę to jest w tym część prawdy ale walka o ropę, o złoża naturalne jest tylko grą pozorów bo głównym celem tych wojen jest utrzymanie ludzkich mas w realiach religijnych a ropa się również przyda.
Wojna w Syrii ? to samo, czyli walka o umysły ludzkie o więcej wpływów religii judaistycznej (islamu) .Syria jedno z niewielu arabskich państw świeckich gdzie religia muzułmańska nie ma większego wpływu na funkcjonowanie państwa, kraj się dobrze rozwijał ludzie wykształceni, pomocni, mili i dlatego syjoniści z izraela i Watykanu tak się uwzięli na Syrię.
Polskę watykaństwo/syjonizm przejął bez wystrzału w 1989 roku – tu już jest sprawa pozamiatana i nie trzeba będzie naszego kraju bombardować by wprowadzać tzw. „dobrą nowinę” Ta „dobra nowina” czyli mamon siedzi jak wirus głęboko w fałdach mózgowych prawie każdego Polaka.

Jugosławia – niepodległe, suwerenne, świeckie państwo gdzie religia była odstawiona na boczny tor i kraj się pięknie rozwijał z tego względu uknuto w Watykanie plan podziału Jugosławii na klerykalne państewka, użyto do tego Chorwatów – ultra katolików, Germanofilów. Jugosławię zbombardowano, podzielono a z naszych walecznych Słowiańskich braci Serbów zrobiono bandytów i spytaj się Polaka co sądzi o Serbach ? zacznie mu piana z pyska lecieć i najgorsze kalumnie polecą pod adresem Serbów i Jugosławii!

Inne mniejsze państwa jak Libia która podobnie jak Syria była państwem świeckim została zmieciona nalotami NATO i poprzez chaos gospodarczo ekonomiczny ( biedę)ogromna większość ludzi zacznie powoli przechodzić transformację z wolnych myślących ludzi w zaprogramowane religijną doktryną automatony a Libijska ropa o którą niby chodziło ? ona się przyda ale głównym celem byli ludzie ich umysły !

No i teraz walka Watykanu przeciwko Ukrainie i szerzej Rosji:

Rosja pod sprawnymi rządami patrioty W.Putina wykorzystuje w celach politycznych Cerkiew i chrześcijaństwo bo nie łudźmy się cerkiew ma wielki wpływ na życie Rosjan ale jest ona i Putin dobrze o tym wie środkiem by odbudować Rosją tą prawdziwą – odbudować Rosję na fundamencie Słowiańskiego ducha! Gdy przyjdzie czas cerkiew zwinie żagle i sama upadnie, legnie w gruzach historii na zawsze. Nie osądzajcie też Putina o zdradę NowoRosji ( ługańska, Sławiańska, Doniecka) na wojnie by ją wygrać czasem trzeba powstrzymać się od ataku.
Wojna na Ukrainie jest wojną o umysły ludzi, doprowadzić populację do skrajnej nędzy i biedy a gdy lud biedny to i naiwny ( na przykładzie Polski widać to dobitnie) wtedy do akcji wkraczają tzw. misje chrześcijańskie i piorą mózgi , ogromna większość da się złapać wtedy na haczyk !

Białoruś jest najlepszym przykładem rozwijającej się Słowiańszczyzny dlatego głównie na nią uwziął się Watykan z ich nawiedzonymi psami tj. Polską. To od Białorusi Rosja bierze wskazówki jak rozwinąć kraj w duchu Słowiańskim ale ze względu na gigantyczną powierzchnie Rosji z jej multietnicznością i z jej problemami ta walka będzie w Rosji długa i na pewno będzie trudna .Ale póki co Białoruś trwa i się rozwija i najważniejsze ludzie mają tam dostęp do edukacji i do pracy ..Te dwie rzeczy edukacja i praca są kluczem sukcesu naszej przyszłej Wielkiej Słowiańskiej Ojczyzny od Odry po Władywostok nad Pacyfikiem!

10544375_10152247131643479_3687120697311120267_n

Moneta Białoruska z wizerunkiem Matki Słowianki i drzewem życia

My Polacy wraz z zachodnimi Ukraińcami mamy szansę iść ścieżką Słowiańską razem z Rosją i Białorusią albo pójdziemy na śmietnik historii z Watykanem/izraelem i tą druga opcję niestety Polacy wybrali .

p.s. Pisząc o Polakach piszę ogólnikowo, bo ja mam jednak nadzieję że znajdzie się kilka tysięcy Polaków i Polek popierających moją opinię .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s