Apel do Polaków

Nie patrzcie na życie przez pryzmat nowych samochodów, nowych mebli, wycieczek pod palmy, przez pryzmat iphonów , tabletów, nowych ubrań i coca coli bo te rzeczy w dosłownym tego słowa znaczeniu są G*WNO warte!
Gówno w porównaniu do tych rzeczy jest milion razy cenniejsze ! bo ono się rozłoży w ziemi i tym samym ziemię użyźni a te plastikowe duperele tylko zaśmiecą ziemię i co najgorsze zostawią was z długiem u lichwiarza, często z długiem na całe życie! A dług jest więzieniem, dług niszczy jednostki a często całe państwa.
Żyjcie skromnie i miejcie w życiu priorytety dopiero wtedy będziecie szczęśliwi i nie zniszczycie Ziemi Matki która dała wam życie .

Priorytetem w żadnym wypadku nie może być jakiś Pan bóg w chmurkach który weźmie was do raju !
Ziemia jest rajem i z tego pięknego, bogatego, zielonego kraju jakim jest Polska możemy wspólną, ciężką pracą stworzyć kraj szczęśliwy dla wszystkich ! I nie gardzić Polską, nie pluć na Polskę tylko z tego powodu że kraj jest biedny-ograbiony bo czy normalny człowiek splunie na swoja biedną, chorą Matkę ?
Polska ma wszystko ażeby w kilka tygodni zapewnić każdemu godne, skromne, bezpieczne życie.
Nie myślcie o szczęściu w kategoriach że nagle otworzy się strumień dolarów lub euro i nic nie będę musiał w życiu już robić! nie o forsę chodzi .
Ty i Ja musimy sobie wzajemnie pomagać bo gdy zobaczysz uśmiech przechodzącej przez park młodej rodziny z dwojgiem dzieci nie bojących się że jutro strącą pracę, nie bojących się że szpital nie wyleczy dziecka, nie bojących się o utratę dachu nad głową to ich uśmiech i radość zapromieniuje na Ciebie blaskiem tysiąca Słońc!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s