Bo pokazywali w telewizji !… część 1.

Jak jesteśmy programowani i jak nasza świadomość jest kształtowana przez TV.
Bez ogródek z całą pewnością mogę powiedzieć że nasza wiedza począwszy od historycznej, politycznej, naukowej a skonczywszy na religijnej jest kształtowana przez TV i jest to wiedza w 99 % fałszywa .

Popatrzcie na zagadnienie UFO czyli latających talerzy .Od kiedy zaczął się na poważnie cały aspekt UfO, zielonych ludzików etc ? Od mniej więcej momentu wprowadzenia odbiorników TV w szerokim świecie .To głownie TV poprzez hollywoodzkie filmy dokumentalne i fabularne wtłoczyło ludziom w głowy wiadomości o UfO i zielonych ludzikach i teraz gdy ten pogląd zakorzenił się jako prawda w umysłach ludzkich, jest on nie podważalny i żyje swoim życiem, sam się nakręca w głowach milionów , narasta tysiącami, milionami jak drożdże na cukrze i wodzie – TV jest tą pożywką .. Bez TV założę się nie było by zagadnienia UFO lub tzw. cywilizacji pozaziemskich , ktoś perfidnie skierował nasze myśli w zaświaty, w wiarę w zbawienie przez wspaniałomyślne pomocne, technologicznie rozwinięte istoty w latających spodkach .

Wiara w UFO urosła w wiarę nieomalże religijną .

Ta wiara w UFO i w inne cywilizacje pozaziemskie spowodowała to że ludzie zamiast interesować się sprawami ziemskimi, sprawami polepszenia bytu mieszkańcom ziemi skierowali swoją energię, swoje nadzieje na lepsze jutro w obłoki i kosmos ..Jest to identyczne zachowanie porównywalne do wiary religijnej ..Zamiast walczyć o lepsze jutro dla nas wszystkich tu na ziemi jedni wierzą w boga w chmurkach który zejdzie z obłoków i weźmie nas do nieba a drudzy wierzą w UFO i zielone ludziki które gdy na ziemi będzie naprawdę źle przylecą w spodkach i wezmą nas na planetę szczęścia i wiecznego życia .

UFO jest nową religią, mówi się o niej w szerszym aspekcie jako „New Age” – Nowa Era.

ashtar sheran 2

indeksInną sprawą jest ugruntowany przez TV pogląd iż w kosmosie są miliardy planet podobnych do ziemskich i na pewno są tam cywilizacje o wiele bardziej zaawansowane technicznie .
Ten pogląd to czysta teoria bez żadnego pokrycia, mamy zero, ZERO wiadomości na ten temat tylko przypuszczenia .Autorytety, badacze kosmosu, fizycy ze swoją pokrętną matematyką mogą tylko snuć wizje, wzory i tworzyć wirtualne obrazy innych planet ale żadnych dowodów nie mają na istnienie cywilizacji kosmicznych. Autorytety i eksperci to już inna para kaloszy ! rzucą wam na ekran tego łamagę w wózku inwalidzkim Hawkinsa a ten zacznie nawijać wizję o czarnych dziurach i innych pierdołach a ludzie ze swej litości nad biednym gościem uwierzą w każdą jego brednie. Einstein – inny hochsztapler uwiódł całą kulę ziemską swym tzw. „geniuszem” no bo żyd, a żyd to geniusz i nad człowiek.Nie zapomnijmy o milionach nawiedzonych bab które opowiadają później że są odwiedzane podczas snu przez UFO ludki lub przez wysokich, pięknych, długowłosych blondynów z planety Mars i kopulują z ziemskimi kobietami( takie paranoje rodzą się w umysłach przeważnie amerykańskich kobiet bo te oglądają najwięcej telewizji ) …. Niestety pogląd o istnieniu cywilizacji pozaziemskich jak widzimy jest pewnikiem, prawie każdy człowiek w to wierzy a ja się pytam dokąd nas ludzi ziemskich ten pogląd doprowadził ?

On trywializuje i umniejsza rolę człowieka tu na ziemi !

Fakt że nie szanujemy naszej ziemi, że ją niszczymy, że niszczymy sami siebie ale tak nie musi być ! Bo w każdym z nas niech wam będzie jest tzw. iskra Boska. Ta iskra to inaczej instynkt sprawiedliwości, dobroci, pokory wobec natury , instynkt walki o wspólne dobro tu na ziemi nie w obłokach czy na innych planetach .My możemy sami bez pozaziemskiej, boskiej bez UFOlogicznej pomocy stworzyć tu na ziemi już dziś prawdziwy raj dla wszystkich ludzi . Musi się znaleźć osoba która nas poprowadzi ( tylko nie spadnijcie z krzeseł gdy powiem że taką osobą w 20 wieku był np. Józef Stalin )

Nie odrzucam teorii istnienia na ziemi w zamierzchłych czasach wysokorozwiniętych cywilizacji które upadły z jakiś tajemniczych powodów, ponieważ jest na to pełno dowodów lecz są one skrzętnie niszczone, zatajane i przekręcane przez tzw. „autorytety” naukowe a TV jest tym
głównym narzędziem które wpaja fałszywe nadzieje i niszczy historię !

Na zakończenie moja teoria:

Większość ludzi nie poprze idei że Ziemia jest Rajem! Natomiast ja sądzę iż ziemia powstała bardzo, bardzo, dawno, dawno temu jako żywa, biologiczna i genetyczna biblioteka, bezcenny skarb DNA, z wyjątkowym bogactwem i różnorodnością życia, ekologiczny skarb o niebywałej wartości, nie tylko w tej galaktyce, ale we wszechświecie jako całości. Nie ma drugiej tak pięknej planety.

χχ

Ciąg dalszy nastąpi…

Reklamy

One comment

  1. Sam widziałem wielokrotnie te „niezidentyfikowane obiekty latające” i nie widzę powodów by miał nie wierzyć w istnienie pozaziemskich cywilizacji.

    Czemu Bóg miałby zostawiać nam taki ogromny świat jeżeli byłby pusty? To byłoby strasznie nudne – tak jakby na całej ziemi mieszkała tylko jedna mała grupka ludzi mieszkająca na wyspie na środku morza, czy oceanu – nie prędko dopłyną do innych wysp, czy stałego lądu, ale wyobraź sobie, że i tak tam nikogo nie ma. To okropne!

    Co więcej, żydzi mówią, że są „narodem wybranym”, a może to nie żydzi, a LUDZKOŚĆ jest narodem wybranym? Wybranym spośród gwiazd…

    Czy to umniejsza rolę człowieka? Wręcz przeciwnie!

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s