Polska i Filipiny. Analiza upadku

Maksymalnie żal dupę ściska gdy nieraz słyszę w mediach opinie ekspertów że Filipiny są nowym „tygrysem” gospodarczym Azji. No i będąc tu w Polsce nóż się w kieszeni otwiera gdy mówią te dupki i kurwy telewizyjne że Polska jest „tygrysem” europy wschodniej, a ja widzę na własne oczy i odczuwam do czego doprowadziło 25 lat tej kurewskiej demokracji!
Polska i Filipiny są najlepsze tylko w jednym a mianowicie w tym że są ultra nawiedzone katolickim wirusem. Oba kraje są biedne, ograbione a to jest idealna pożywka dla KKK(korporacja Kościoła Katolickiego)
Bo tam gdzie ludzie mieli dostęp do powszechnej , darmowej edukacji (PRL był takim okresem) tam religia KK dostaje w czapę i siedzi cicho, nie podskakuje i nie zatruwa umysłów ludzkich . Obecnie w tej „wolnej” Polsce mamy edukację sprowadzoną do edukacji religijnej z domieszką edukacji o pedałach i tranzwestystach i kompletnego zakłamania historii Polski bo Np. historia II wojny w podręcznikach szkolnych wygląda mniej więcej tak: Amerykanie wylądowali w Normandii i wygrali II wojnę a Niemcy wraz z Hitlerem nie byli wcale tacy źli, oni wprowadzili ordnung w dzikiej antysemickiej Polsce! Aha ! połowa książki nawija o Katyniu i wspomnieć trzeba że huje wymazali pond 60 lat historii PRL-u!(czarna dziura nic!) Nie będę wspominać jakie oszczerstwa lecą pod adresem Rosji, ZSRR bo krew zalewa.. Nienawidzę tego syjonistycznego ciula, mordercy Słowian Hitlera ale Hitler jednak miał w czymś jednym, jedynym rację a mianowicie że palił książki. Ja bym to samo zrobił z książkami historycznymi obecnie drukowanymi w Polsce ! hahaha! Wszystko do pieca będzie pożytek w postaci ciepła tylko szkoda lasu na druk tego badziewia !

Wracając do podobieństw pomiędzy Polską a Filipinami .
Filipiny jak i Polska ma oczywiście wielkiego przyjaciela w postaci US-ranców .Dla ameryki Polak i Filipińczyk zrobi wszystko odda nawet za darmo fabryki i nawet dopłaci !

Filipiny były najpierw grabione, okupowane przez Portugalczyków, później konkwistadorzy Hiszpańscy z misjonarzami opanowali Filipiny i wyrżnęli w imię ducha świętego amen połowę niepokornej ludności a resztę skatoliczyli do tego stopnia że obecnie palanty Filipińskie podczas świąt przybijają się do krzyża ! Niedługo w Polsce będą to robić na wzór Filipin !

philippines4Po kilkuset latach panowania Hiszpanii nareszcie do Filipin dotarli kochani amerykanie z ich demokracją, z coca colą, fiki miki, snem hamerykańskim, z burdelem i….z wojskiem które na podobieństwo Hiszpańskich konkwistadorów rżnęło i mordowało aż do II wojny kiedy to Filipiny znalazły się na kilka lat pod panowaniem Japonii.( Japończycy też są niezłe gagatki, podobne do Niemieckiej rasy Panów)

Biedne Filipiny przeszły tyle złego z rąk zachodu że człowiek by myślał iż w końcu przebudzi się u nich duch wyzwoleńczy i prawda, tam działają partyzanci ale jednak ogół ludności jest zapatrzony w Amerykę i zrobią wszystko by dotrzeć do raju edenu(burdelów) Nowego Jorku L.A lub Chicago. Ogół polaków też kocha Amerykę a jesteśmy przez us-rańców ruchani w dupę do bólu ..i nic ! cieszymy się, taniec trwa bo jest coca cola , fiki miki i są hamburgery.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s