Syria Walczy

Nie zapomnijmy o bohatersko walczącej Syrii która jest podobnie jak obecnie Ukraina niszczona przez siły NATO ( w tym Polskie )
Syryjczycy przez ostatnie trzy lata przechodzą prawdziwa gehennę z rąk dozbrajanych przez zachód, izrael, a.saudyjską masowych morderców.
Pamiętajmy o Bohaterskim Narodzie Syryjskim popierajmy ich i życzmy Armii Syryjskiej, prezydentowi Assadowi sukcesów na polu walki .
Poniżej prezentuje reportaż z Syrii( którego NIGDY byś nie przeczytał w Polskich syjomediach) przetłumaczony z j.angielskiego obrazujący walkę sił Syryjskich z terrorystami. Takie wiadomości cieszą, oby ich więcej !

Sensacyjne szczegóły ataku Specjalnych Sił Syryjskich przeciwko terrorystom ISIL w rejonie Raqqa!

Akcja odbyła się 4 lipca pomiędzy godziną 01 a 05 nad ranem .
Myśliwce Armii Syryjskiej wielokrotnie przelatywały na niskich wysokościach łamiąc barierę dźwięku pozorując atak tworząc w oddziałach najemników panikę i zmuszając terrorystów i cały ich sztab dowodzenia do ukrycia się w podziemnych schronach

O godzinie 2 nad ranem następuje pierwszy atak komandosów Armi Syryjskiej na siedzibę ISIS 25 km na wschód od Raqqa, niszcząc ich baterie przeciwlotnicze i ciężkie karabiny maszynowe.

Getty_072012_Mi25 helicopterPrawdziwa niespodzianka odbywa się przy pomocy trzech helikopterów szturmowo-desantowych które wylądowały po cichu z całym oddziałem specjalnym pod dowództwem kilku wyższych oficerów Syryjskich dowodzony przez sztab generalny.

Źródła służby wywiadu wojskowego ustaliły że w tej miejscowości odbywa się ważne spotkanie z dowódcami ISIL-ISIS na najwyższym poziomie.

Gdy na niebie krążyły nisko odrzutowce tworząc niesamowity hałas komandosi Armii Syryjskiej zaatakowali siedzibę ISIS co było dla terrorystów prawdziwym zaskoczeniem .

Inne jednostki w międzyczasie zajęły miejsce wzdłuż drogi prowadzącej do obozu terrorystów, przy wsparciu lotnictwa i helikopterów Armia Syryjska zaczęła likwidować każdy pojazd z uciekającymi najemnikami.

Akcja jest błyskawiczna a oto jej rezultat:

-Cała grupa terrorystyczna wewnątrz (więcej niż 300) są eliminowani.
-Czterech dowódców regionalnych ISIS łącznie z Irakiem są zneutralizowani.
-Najwyższej rangi dowódcy terrorystów pojmani .
(Nie znamy ich ich tożsamości ale pewne jest to że ich zatrzymanie zmieni drastycznie sytuację w regionie.)
-Straty Armii Syryjskiej: tylko jeden żołnierz jednostek specjalnych lekko ranny.

Zjednoczone siły Syryjskiej Armii Arabskiej wraz z pojmanymi więźniami szybko ładują się w śmigłowce i znikają. W międzyczasie przez następną godzinę jednostki wsparcia lotniczego z niskiej wysokości kontynuują pracę likwidując niedobitki terrorystów.
Niech żyje Wielka Syryjska Armia Arabska i Syryjskie Siły Zbrojne.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s