Polski już nie ma

Przykro to mówić i pisać ale Polski już nie ma.
Poza nieliczną grupą, kilku a być może kilkunastu tysięcy Polaków,reszta to sprzedajna hołotą, lemingi, zniewoleni idioci, otumanieni katolicy, ateiści i liberałowie.
Na przestrzeni wieków a właściwie od znamienitej daty roku 966 Polska została sprzedana watykańskiej hołocie. Od tego roku (nie od okrągłego stołu) zaczął się planowy i celowy demontaż narodu i państwa Polskiego.
Lata PRL u  były krótkim (niestety) wyjątkiem w naszej historii kiedy to Polacy osiągnęli najwyższy stopień rozwoju swojej Ojczyzny a wszystko dzięki edukacji Tak ! edukacji. Bo nigdy Polacy nie mieli tak łatwego dostępu do darmowej, powszechnej edukacji jak w Polsce Ludowej. Mądry Naród dał w czapę kościołowi ale nie do końca, co się zemściło potwornie na Nas w pamiętnym roku 1989.
Przez całe wieki (o czym coraz głośniej się mówi) los narodu Polskiego “przeplatał się z losem ” tak zwanego zmyślonego „narodu” żydowskiego (dzicz chazarska, przybłędy). I to prawda! Ciągle, przez te wszystkie lata, mieliśmy za plecami, śmierdzący moralną i duchową zgnilizną oddech syjonistycznej i kościelnej zarazy.
Czy można mówić o Polsce skoro: media, kultura, ekonomia, gospodarka, polityka i politycy, duch narodu, wolność słowa, “demokracja”, etc. jest zażydzone i z ewangelizowane przez żydowski kościół, katolicyzm i chrześcijaństwo?
Jeżeli Naród Polski a właściwie jego resztki jakie (chyba) jeszcze się ostały, nie wróci do swych korzeni do pogaństwa i nie odetnie się od powyższej zarazy, to skona na dniach.
Mentalne i duchowe zniewolenie jest najgorsze a to zniewolenie wszczepiano nam (i robi się to nadal) przez ostatnie 1047 lat. Nie będzie WOLNEJ I NIEPODLEGŁEJ POLSKI, JEŻELI RAZ NA ZAWSZE NIE ODRZUCIMY KATOLICYZMU.
To jest Ta Zaraza, która niewoli Nasze umysły, kulturę, wolną wolę i jedność z MATKĄ NATURĄ, której jesteśmy częścią, a nie jaj panami.
Żadne, cywilizacje zachodnie, łacińskie, bizantyjskie etc. nie są naszymi Polskimi cywilizacjami.
My jesteśmy Polakami (Polanami)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s