Dziadek Mróz

Hej Polacy ! No to mamy teraz nowego przyjaciela w postaci Ukrainy. Cieszycie się ? Ukraina w końcu się wyzwoliła i podąża ku kochanej Unii europejskiej, podąża śladem wolnej Polski, Polski szczęśliwej, bogatej, europejskiej i demooookratycznej ! Poza tym Ukraina chce przyjąć „wartości” europejskie i koniecznie potrzebuje dyrektyw Brukselskich. (Niedługo przekonają się co do tych wartości i dyrektyw kiedy przyjdzie Dziadek Mróz)

A teraz na poważnie bez kitu !
Polska ma obecnie nowego przyjaciela w postaci faszystowsko banderowskiej Ukrainy ! Sami żeśmy wyhodowali tego jadowitego węza i niedługo przyjdzie nam z nim się bić a tymczasem trzeba ładować miliardy $ na Ukrainę, trzeba wszelkimi środkami podtrzymywać władze Ukraińskie przy życiu do czasu aż amerykańskie/niemieckie pijawki nie wypiją z Ukraińców ostatniej krwi .

Zachód dał Polsce zadanie finansować Ukrainę by przetrwała nadchodzącą zimę ! Bo nie myślcie ze USA lub Niemcy wydały nawet jednego dolara na Ukrainę – to my Polacy finansujemy cały ten majdan, tylko skąd brać miliardy dolców gdy Polska jest zadłużona po uszy ? Możesz spać spokojnie Polaku bo geniusz żydowskiej ekonomii Rostowski wraz ze swym gangiem już sprawę załatwił u lichwiarzy w Nowym Yorku i Londynie – Polska dostanie kilkanaście miliardów z Elastycznej Linii Kredytowej ( takim kwiecistym językiem teraz się mówi o zwykłym zadłużaniu )
Zatem co władze Polski z przyzwoleniem większości debilnej populacji Polskiej robią dla Ukrainy i jakie koszty ponosimy z tego powodu ?

Władze Ukrainy z własnej woli zablokowały całkowicie handel z Rosją a do Rosji szło z Ukrainy nieomal że wszystko od milionów ton zboża, ziemniaków, mięsa po węgiel, stal, maszyny itd.
I teraz pierwsze pytanie: co ma Ukraina zrobić z tą góra ziemniaków, zboża, mięsa, węgla
?
A drugie pytanie: co ma rząd Ukraiński zrobić z nowymi milionami bezrobotnych rolników, robotników ?

Polak zrobi wszystko, nawet popełni ekonomiczne samobójstwo byle odgryźć się Rosji i to właśnie robimy obecnie pod przykrywką pomocy dla Ukrainy, Ukrainy walczącej ze złym, strasznym Putinem.
Dwa debilne Narody Polacy i Ukraińcy się wreszcie spotkały i obydwa Narody twardo maszerują na śmietnik historii ..Obydwie nacje są rozgrywane jak dzieci przez mocodawców z izraela, Waszyngtonu i Berlina.

No dobra, wrócę do odpowiedzi na pytanie pierwsze. Ta góra mięsa i pyr i węgla która miała być eksportowana do Rosji rzucana jest teraz na rynek Polski kosztem Polskich producentów rolników i kosztem Polskich kopalń. My kupujemy od nich towary które z powodzeniem potrafimy produkować w Polsce a Polski rolnik nie może swoich eksportować na zachód i z własnej głupoty odgrażając się Rosji, plując na nich, całkowicie utraciliśmy potężny rynek zbytu jakim jest Rosja .
Poza tym jak myślicie skąd Ukraina bierze teraz gaz nie płacąc Rosji ? To właśnie Polska pompuje Ukrainie miliony metrów sześciennych gazu z naszych rezerw strategicznych ..

A te miliony nowych bezrobotnych ? Proste jak drut, Polska w ramach pomocy przyjmie kilka milionów wściekłych banderowców i zrobią nam tu drugi Majdan ale ten z Kijowa będzie pikusiem w porównaniu do tego jaki tu sobie zorganizują.

No ale co My wielce honorowi, pobożni patrioci byśmy nie zrobili dla naszej kochanej Ukrainy. Niektórych może niepokoić sprawa z przeszłością Banderowską obecnej zachodniej Ukrainy ale ten problem został wyjaśniony przez wybitnych Polskich ekspertów historycznych z IPN .Banderowcy w latach 41- 45 zostali stworzeni przez Rosję, przez Putina a że Banderowcy mordowali setki tyś Polaków ? – to Ruscy udający Ukraińców wymordowali Polaków, podobno sam Putin maczał w tym palce ..Głupi Naród takie wyjaśnienie kupi, Nie wierzysz ? to włącz TV i posłuchaj ..

Na zakończenie wyjaśnię o co chodzi z tym Dziadkiem Mrozem. Dziadek Mróz to nasza stara, poczciwa, mroźna zima która co roku nawiedza północne regiony a zima ma to do siebie że wszystko wycisza i układa na swoje miejsce .Poukłada klepki w Polskich głowach gdy przyjdzie szok podwyżki gazu o 100 % bo jak się okazało całe zapasy gazu wyparowały …na Ukrainie! Tylko wtedy będzie już za późno na refleksje, na obiektywizm polityczny bo zima skuje Polskę i zachodnią Ukrainę lodem – na zawsze !

103800202_20598_originalhorz2

P.S. Ukraina to dla mnie część zachodnia , część wschodnia to rdzenna Rosja i oni się tam bynajmniej bronią, wielu z nich niestety ginie – Chylę przed nimi czoło! Niech żyje dzielny Sławiańsk, Donbas !

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s