Zyski i Straty

Od katastrofy rządowego samolotu minęło już wiele lat ale chcę powrócic do tej sprawy. Dobry analityk, detektyw, z chłodnym bezemocjonalnym umysłem MUSI spojrzec na katastrofę rządowego samolotu w kategorii Zysków i Strat . Taka jest polityka , wszystko to zysk albo strata .

Są dostępne dwie wersje : opcja Olbryskiego , czyli zamachu nie było , wypadek , inna opcja : śmiech . Opcja Glińskiego ( PIS) , to opcja a może zamach był , a jeśli był to czemu za tym stoją Rosjanie ?
A co z trzecią opcją : doszło do zamachu na urzędników Państwa Polskiego , za zamachem stoją zaprzyjaźnione tajne służby . Swoimi działaniami wrabiają Rosjan , grając na anty rosyjskich nastawieniach które trzeba podtrzymywać . Ten ogień nienawiści do Rosjan nie mógł się tlić , on musi płonąć , dlatego dorzucono samolot do ognia .
Polska to amerykański chłopiec do bicia wystawiany przeciwko Rosji i tak zostały potraktowane tzw polskie elity . Oddali amerykanom niebywałą przysługę . W ramach tej przysługi , bazując na śmierci ludzi politycy zbijają swój kapitał . I to politycy wszystkich opcji .

W owej konfrontacji między Rosją i USA , ci pierwsi również traktują Polskę jak chłopca na posyłki . Zasłaniając się tym iż ciągle trwa śledztwo . I to jest zastanawiające, czemu to tak długo trwa . Według mnie Rosjanie znaleźli dowody na to , że doszło do zamachu i że ktoś ich wrabia . Więc nie oddadzą przygłupim polaczkom samolotu , bo to jakby podali się na tacy , tak to my debile nad swoim terytorium dokonaliśmy zamachu na przydupasów naszych przeciwników . Bo przecież nie do pomyślenia jest opcja , że za zamachem stoi zaprzyjaźniony CIA . Więc szczątki nie wrócą do Polski puki rdza w całości ich nie pokryje .

Zyski : Polski chłopiec do bicia na posyłkach USA . Polska jako obiekt dojenia z kasy . Tu wcisną przestarzałe F-16 z pocałowaniem ręki , tu jakaś żydowska fundacja from USA wyciągnie kasę itp. Rosyjskie inwestycje w Polsce, handel z Rosją nigdy ! prędzej wszyscy popełnią samobójstwo, ale amerykanom to za dopłatą oddamy wszystko .
Straty : co najwyżej osobiste .

To jest strasznie smutna rzeczywistość polityczna której nikt nie chce zobaczyć . Żadna ze stron debat, sympozjów itp , nie przyzna , że Polska to chłopiec do bicia .

Sprawa Brunona Kwietnia to idealny przykład amerykanizacji polskich służb specjalnych. Paragraf już jest, teraz szukamy człowieka . Krótkie show w mediach : zamach bombowy na Parlament . Szok dla bydła . Szybki sąd, ciach, następny odcinek, niekończącego się serialu Moda na sukces.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s