Lichwa

Chyba nikt z nas nigdy nie pożyczał znajomemu pieniędzy na przykład 100 zł i oczekiwał zwrotu z procentem np. 110 zł … Dla normalnego człowieka jest rzeczą nie moralna by żądać zwrotu z procentem, każdy się ze mną zgodzi, każdy zdrowo myślący ! Pomijam ważny fakt ze oddając bankowi pożyczkę z procentem bank tworzy nowy pieniądz, pomijam fakty o pustym pieniądzu bez żadnego pokrycia, drukowanie różnego rodzaju obligacji i tzw. „papierów wartościowych” i hazard Giełdowy ! – to są sprawy tak zagmatwane a zarazem tak proste że ten system powinniśmy jeszcze dziś TERAZ obrócić w pył !

Ale w życiu codziennym kiedy pożyczamy gotówkę z banku musimy spłacać ją z procentem i większość ludzie uważa to za coś normalnego tłumacząc że inaczej banki by zbankrutowały i tak już musi być booo eksperci i „znawcy” w teeeelewizji mówią prawdę, no i skurwysyny w krawatach i wypudrowane dziwki ekspertki znają się na finansach, natomiast ja szary Kowalski jestem zbyt głupi by pojąc ekonomie ! No w tym jest racja ! ponieważ żydowskiej „ekonomi” nie sposób jest pojąć, nie sposób jest w niej uczestniczyć i oczekiwać na odrobione sprawiedliwości ! bo to jest „ekonomia” śmierci i zniewolenia, ale niestety ku zgubie ludzkości ten system jak rak zalał cały glob ziemski. Masowe media, broń masowej zagłady TV i wszystkim religie mamony typu :chrześcijaństwo, muzułmanizm, judaizm a na dalekim wschodzi nihilistyczny buddyzm promują i podtrzymują ten cały system zniewolenia ludzkości . Każdy z nas żyje w tym szambie ale jak można odciąć się od niej, zminimalizować swój udział w tym rakotwórczym systemie? Trzeba zacząć od siebie nie żądać zmian odgórnych bo tam na górze siedzą zdrajcy a przede wszystkim nie prosić jakiegoś boga w chmurkach o pomoc !

Minimalizacja swojego życia i walka o priorytety :

Pierwszy krok ku temu wyda się wam może śmieszny, głupi. Pierwszym krokiem to wyrzucenie odbiornika TV na śmietnik bo to jest Broń Masowej Zagłady która wyrządziła największe spustoszenie w mózgownicach ludzi na całej kuli ziemskiej ! TV uczy ludzi jak żyć po żydowsku, co lubić, co kupować jak myśleć by być „nowoczesnym „ człowiekiem czyli być debilem, automatonem podatnym na impulsy typu: muszę mieć nowy samochód , muszę mieć nowe meble lub jechać na wycieczkę pod palmy, kobiety oglądające TV są najbardziej niszczone bo są najbardziej podatne na kolorowe świecidełka itd. itp. Komercjalizacja życia musi by ograniczona do minimum czyli te wasze zakupy w galeriach muszą zniknąć bo są w 90 % nie potrzebne .Kapitalizm zalewa was nowymi rzeczami :telefonami, samochodami, gadżetami, ubiorami , te rzeczy są tymi właśnie świecidełkami tym „narkotykiem” – Uświadom sobie to Polaku ! A zatem gdy uda wam się nie brać pożyczek, nie kupować zbędnych pierdół następnym krokiem jest walka o priorytety w życiu .Priorytety typu : powszechna darmowa służba zdrowia , zapewnienie każdemu Polakowi dachu nad głową, likwidacja bezrobocia , nacjonalizacja strategicznych dziedzin przemysłu , likwidacja kasyn czyli Giełdy , i przejęcie przez Naród Polski Bankowości ! Pierwszy krok jest łatwo zrobić ale drugi czyli walka o priorytety, walka o godność, sprawiedliwość, równość i walka o wzajemne zaufanie jak już wielu wielkich ludzi próbowało zrobić nie jest prostą sprawą bo jest to walka z kapitalizmem i podtrzymującą kapitalizm religią chrześcijańską ..Musimy się po prostu obudzić z tego letargu umysłowego, w każdym z nas musi iskra zamienić się w ogień – wtedy zwyciężymy i już Nigdy nie będziemy klęczeć przed żadnym Panem ziemskim czy tez Panem boskim ! Polska może być krajem dostatnim, bogatym i sprawiedliwym ale zanim to nastąpi My musimy się zmienić !
Pozdrawiam .

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s