Odgrodzić Niemcy od Polski Murem .

 

Rosja miała rację budując mur Berliński w latach 50 – tych !….a oto parę przykładów dlaczego jestem za budową nowego muru odgradzającego Polskę i wschodnia Europę od Niemieckiego i zachodniego pełzającego bagna moralno/ społecznego:
Mur trzeba postawić jak najszybciej ponieważ w obecnej chwili Narody w europie wschodniej nie są niszczone zbrojnie ale zachód uderza w tzw. „miękkie podbrzusze’ czyli uderza w dzieci i niszczy je poprzez wciskanie w ich młode mózgi propagandy homoseksualnej, co w dalszym ciągu niszczy męską siłę narodu ( co zrobi Naród bez mężczyzn? Odpowiedz: ulegnie samozagładzie) Młode dziewczyny i kobiety są niszczone feminizmem i nienawiścią do mężczyzn to powoduje rozkład rodzin ( aborcja , rozwody ) Zachód niszczy nukleus każdego Narodu normalną heteroseksualną rodzinę .
Nie boje się armii Niemieckiej bo takowej już nie ma ich armia to zbieranina ciot, gejów, sfeminizowanych mężczyzn i babochłopów lesbijek .Taka armia nie wytrzymała by w okopach w zimę lub upalne lato jednego dnia. Dlatego też jak już wspominałem zachód podbija i niszczy miękką tkankę wschodniej europy – dzieci ! Rosja miała absolutną rację zakazując propagowania w szkołach propagandy homoseksualnej i tzw „edukacji seksualnej „ Bardzo mądry ruch ..Widzieliśmy jaka była wściekła reakcja zachodu na tą decyzję Rosji podczas Olimpiady w Soczi . Zachodnie media i ich politycy po prostu pluły pianą i histeryzowały z powodu zakazu propagowania homopedalstwa w Rosji .Brawo Rosja – Mądry Naród wie co robi !
Pomimo MURU handlować z Niemcami można ale zero Niemieckich fundacji w Polsce, zero wszelkich organizacji pozarządowych finansowanych przez rząd Niemiecki. Chcą Niemcy sprzedawać w Polsce swoje wyroby ? jak najbardziej zapraszamy ale na handlu skończy się ich działalność.. A jeśli chcą otworzyć fabrykę w Polsce to płacić pracownikom taką samą stawkę jaka płacą u siebie w Niemczech! Tylko proszę was Polacy nie płaczcie że nie będziecie mieć swoich ukochanych Niemieckich samochodów, lub innych świecidełek i dupereli i zasranych autostrad ! –SAMI WŁASNYMI SIŁAMI I Pomyślunkiem TO ZBUDUJEMY ! i żadnych pierdolonych dotacji nie potrzebujemy też ! ! Pozdrawiam .

PS. Przy okazji budowy Muru co 100 metrów umieścić wieżyczkę z ciężkimi karabinami maszynowymi lub z miotaczami napalmu ! to w razie gdy jednak jakieś zachodnie ścierwo przepłynęło by przez Odrę lub Nysę – powitamy ich ołowiem i ogniem 😀

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s