Czego chce Rosja ?

Rosja jak i każde normalne państwo chce mieć przy swoich granicach przyjaznych ludzi żyjących w pokoju i dobrobycie. Tak jak każdy z nas normalnych chce mieć przyjaznego sobie sąsiada na klatce lub za ścianą .Niestety państwa zachodnie promują politykę 180 stopni odwrotną co widzimy na co dzień (dziel, rządz, wykorzystuj i niszcz).Skrajnym przykładem jest izrael sztuczny twór, wirus, pasożyt który żyje TYLKO i wyłącznie z cierpienia sąsiadujących mu państw ..izrael promuje wojny, rozruchy, zamachy bombowe przy swoich granicach bo to jest jedyne usprawiedliwienie na arenie światowej swojego istnienia na okupowanych ziemiach Palestyńskich – naiwnym szabesgojom wmawiają medialne i polityczne sprzedajne kurwodziwki coś takiego: Patrzcie ! wszyscy dookoła chcą zniszczyć izraelskiego „niewinnego” gołąbka pokoju. Gdyby żywiciel Niemiecki przestał finansować miliardami euro izrael to ten twór uległ by samozagładzie w tydzień, góra dwa. Ale do izraela powrócę innym razem .

Co ma Rosja zrobić w sprawie Ukrainy ?

Rosja z racji swojego gigantycznego obszaru , bogatej kilkutysięcznej historii i spuścizny polityczno/strategicznej ma swoją strefę wpływów, każde większe państwo tak funkcjonuje z tym że Rosja nie wysyła swoich żołnierzy poza swoje granice na drugi koniec świata by siać cierpienie, mordować, niszczyć tak jak to robi (tfu)wolny, demokratyczny zachód !
Rosja nie wejdzie zbrojnie na Ukrainę bo na to czeka zachód , niestety będą ofiary po stronie ludności Rosyjskiej, będą prowokacje niestety po to aby zwabić Rosje do ataku ale moim zdaniem nie dojdzie do aneksji wschodniej części Ukrainy .Widzę Federalizację Ukrainy na przyjazną Rosji część wschodnią i wściekle nazistowską część zachodnią i na tym się skończą problemy dla Rosji a zaczną się wielkie problemy dla Polski .. Unia europejska powierzy Polsce zadanie zrobienia porządku na zachodzie Ukrainy a NATO obieca Polsce „pomoc” w razie czego .USA i NATO tymczasem za kulisami dozbroją banderę i prawy sektor i puszczą na Polaków .
Powtórka z Wołynia ? Niestety  ! a w dalszej perspektywie widzę utratę przez Polskę ziem zachodnich, Bałtyku, Mazur, śląska .Niemcy nie zbrojnie lecz swoimi Ojro przekupią wielu Polaków do wyrzeczenia się Polskości.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s