Polska pod flagą Bandery

Niedawno W.Putin oferował Ukraińcom 15 mld dolarów + różne bonusy, zniżki na gaz, kontrakty i zamówienia przemysłowe, gwarancje utrzymania miejsc pracy – ale co to, to nie! Trzeba im było „demokracji”, majdanu – i mają, faszystowski burdel, rezerwy złota wywiezione, gaz w górę – i zaczyna się najlepsze tj. reforma gospodarcza…Jeszcze trochę a sami będą błagać Putina o „aneksję”.
Lecz to nic w porównaniu z tym jakie gówno ( według „naszych” mediów jak zwykle wielki sukces Polskiej dyplomacji )   Polska sobie  narobiła  ale  o tym później najpierw Ukraina.

„Ukraina podnosi ceny gazu dla odbiorców indywidualnych o ponad 50 proc. od 1 maja – poinformował przedstawiciel państwowej spółki paliwowej Naftohaz. Wg tego źródła dalsze podwyżki cen gazu dla tych odbiorców będą wprowadzane do roku 2018.”

Jak już mówiłem: to kwestia maksimum paru miesięcy nim Ukraińcy na kolanach przypełzną do Rosji coby ich uratowała od tego zajebistego europejskiego dobrobytu.
Będzie kurwa majdan, ale w druga stronę – a udział w nim weźmie przynajmniej 10 razy więcej ludzi.
Tusk będzie musiał wysłać posiłki – polskich policjantów zapierdalających po 2tys/miesiąc – do obrony nowego „demokratycznie wybranego” rządu Ukrainy, a Putin będzie siedział na dupie, oglądał TV wpierdalając popcorn, i brechtając z tych debili i patrzył jak Ukraińcy znowu napierdalają koktajlami Mołotowa  z tą różnicą że tym razem już w Polskie pały. Aaa, i do tego za darmo – już nie za dolary z walizek z amerykańskiej ambasady.

Zaznaczony na czerwono tekst powyżej jest bardzo ważną częścią całej układanki ponieważ Polski rząd i większość Polaków popiera rządy nazistów na Ukrainie przez co staliśmy się Banderowcami! Polityczne kurwy/dziwki w Polsce dobrze wiedzą co robią i dokąd to prowadzi ale większość ogłupionych Polaków nie ma bladego pojęcia, że grozi to przelewem krwi Polaków i rzezią Polskiej mniejszości na Ukrainie a być może nawet tu w Polsce.

Niedługo większość Ukrainy wróci pod skrzydła Rosji ale Rosja mądrze zrobi zostawiając w spokoju region Lwowski z milionami wściekłych banderowców ( po co im ta hołota?) Lwów będzie Rosyjskim podarkiem, podziękowaniem Polsce za to co zrobiliśmy na Ukrainie popierając, szkoląc, finansując miliardami dolarów nazistowska bandę Jaceniuka, Tymoszenki, Thanboka, Jarosza. Wolałbym się mylić ale niestety obawiam się, że w Polsce odezwą się głosy by wreszcie Polska wraz z okręgiem Lwowskim zawarła układ, unie, lub po prostu przyłączyła ten region do Polski. Niemcy wyrażą zgodę a głupi, skatoliczeni Polacy w końcu zdobędą swoje kresy wschodnie ale jak już wspominałem ze wściekłymi nazistami, którzy już nie będą mogli fikać Rosji, no to na kogo zbiedniała hołota nazistowsko/banderowska się rzuci ? na Polaków ! Widzicie ludzie sami sobie tego piwa nawarzyliście i teraz trzeba będzie owe piwo wypić a smak będzie bardzo gorzki !

Ostrzegałem już was dawno, że zachód szykuje zadymę na Ukrainie i to Polsce najwięcej się oberwie a poza tym stracimy ziemie zachodnie bo Niemcy puszczając naszych na Ukrainę, na okręg Lwowski powiedzą tak : Macie Polacy w końcu swój ukochany Lwów to my bierzemy wam Bałtyk, Mazury, górny i dolny Śląsk. Polacy oczywiście będą skakać z zadowolenia ponieważ Polacy tak właściwie zmienili się w Ukraińców-Germanofilów, ogromna większość Polskiej masy kocha Niemców, kocha Panów Niemieckich. W prostych mózgach Polaków mniej więcej są takie infantylne myśli o Niemcach: Niemcy są fajni, są bogaci bo umieją pracować, mają autostrady, fajne samochody i Ojro. Jest jeszcze jedno zagadnienie którego nie mogę pominąć, a mianowicie zatrważa mnie bardzo trywializacja strasznej okupacji Niemieckiej i trywializacja przez wielu Polaków milionów zamordowanych przez Niemców obywateli Polskich. Na Rosję Polacy szczekają i wypominają Rosji non-stop Katyń ale na Niemiecką morderczą okupacje nic nie powiedzą – to albo jesteście obiektywni i przywalcie Niemcom też albo mordy w kubeł i nie wypominać nikomu II wojny ! Zrozumiano debile? Coraz to więcej w prywatnych i nie tylko rozmowach z Polakami spotykam się nawet z pochlebną opinią na temat Hitlera, masowego ludobójcy Słowian !

O Rosję się nie boję, Rosja nie takie straszne rzeczy przeszła żeby fatygować się i patyczkować z nazistowskimi palantami niestety w dużej mierze z Polakami. Rosja NIGDY przed nikim nie padnie na kolana – kapito ?
Wstyd ! wstyd i kompletny upadek Polskiego ducha Słowiańskiego i co Polacy maja teraz w sercu ? ducha żydowskiego czyli ducha mamony !

Upraszczam całe te zagadnienia z braku czasu bo mógłbym rozwinąć temat na kilkanaście stron, ale mniej więcej tak sprawa wygląda z mojego punktu widzenia. Pozdrawiam normalnych Polaków, takich jeszcze trochę w Polsce się ostało.
Radujmy się też, że Rosja trzyma w szachu faszystowsko/syjonistyczny zgniły zachód. Bez Rosji już dawno ludzie świata byli by  zakuci w kajdany ultra feudalnego systemu. Sława!

1544932_10152069486413479_6695325007863565469_nNa zdjęciu fragment Pomnika Polsko-Radzieckiego Braterstwa Broni (potocznie zwany Pomnikiem Czterech Śpiących ) w Warszawie. Usunięty przez skrajnie anty Rosyjskie, Polskie władze 😦

Niedługo ten pomnik postawimy z powrotem !

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s