Nowa-stara Szlachta Polska – Czy wam nie wstyd Polacy ?

Narodzie Polan powstań z kolan! przed krzyżem ani Panem nie będziesz klękać, masz swoją dumę, honor, starą piekną Słowianską kulturę i wierzenia, język piękny i kraj bogaty, niech obce srebrniki cię nie kuszą bo tylko zgubę, nędze ci przyniosą.

10247461_10152101590513479_3372569910959599497_nPolska to bogaty kraj mamy miód, mleko, zboże, węgiel, lasy, mięso, miedź, granit, morze, góry. w 89r wmówiono nam że to wszystko gówno warte i sprzedano nas za ,,banana,, i amerykańskie Fiki Miki .. K**wa ! Mielismy Polskie huty, stocznie, zakłady elektroniki, petrochemie, rafinerie, wielkie zakłady włókiennicze znane ze swoich wyrobów na cały świat wszystko to zlikwidowano, doprowadzono do ruiny lub sprzedano za marny grosz. Powiedzieli że to było złe, nie dobre bo Polska Ludowa to zbudowała i teraz zamiast dobrej pracy i godnych zarobków masz zapierdalać za miskę zupy ale też możesz ruchać się gdzie popadnie jak popadnie , ćpać, chlać piwsko i z wymalowanymi mordami na biało czerowno skakać radośnie z flagami na stadionach ! a najlepiej jak byś opuścił Polske lub zgnił schorowany bez opieki zdrowotnej samotnie w domu !

„Znawcy” i „eksperci” od żydowskiej ekonomii wmawiają nam że ważniejsze są analizy, tabelki, zyski, kursy walut, czas to pieniądz…wmówiono nam też że jest kryzys a życie w biedzie i nędzy jest czymś normalnym a za ten „kryzys” odpowiada kto ? zwykły szary Kowalski i temu Kowalskiemu trzeba przywalić jeszcze większymi podatkami aby ratować bieeeeedne banki ! A kościół co ci powie ? Raduj się w biedzie bo tylko biedny znajdzie się w Nieeeeeebie.

Q…………… chcieliście swobód, solidarności, kościoła to mordy w kubeł wybraliście jakich wybraliście teraz bądźcie zadowoleni że coś od czasu do czasu spadnie wam z pańskiego stołu dobrze wam tak – Teraz sobie może pokrzyczycie Solidarność solidarniść Lechu Lechu a po drodze do kościoła śpiewaliście Boże wolną Polskę dać nam Panie, wysłuchaliście bzdur z ambony pokrzepieni wafelkiem z nową siłą strajkowaliście i taki los zgotowaliście sobie, swoim dzieciom, swoim wnukom. Dobrze wam tak, teraz zażalenia napiszcie do BOGA zobaczymy czy wysłucha !!!!!!!!!!!!!hahaha

10314014_10152102622438479_2082974436623355898_n

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s